Заробіть на своєму фіаско!

Онлайн-журнал Бах! Історії невдах! запускає конкурс Історій невдач в малому бізнесі.

Шлях малого бізнесу – тернистий і посипаний осколками розбитих надій. Невдача або повний провал лягають на плечі самого власника ФОП. Жоден банк, інвестор або компаньон не протягнуть руку допомоги. Малий бізнес, на жаль, виживає або гине поодинці.

Допоможіть своїми історіями про невдачі іншим ФОП. Розкажіть їм про свої помилки. Убережіть своєю розповіддю від довірливості. Поділіться своїми проблемами, про які і згадувати боляче.

Повірте, власники малого бізнесу вдячно приймуть вашу допомогу. Історії гучних перемог і досягнень великого бізнесу, якими сповнені ЗМІ та інтернет, не цікаві господареві кафешки або автомайстерні. Власнику контейнера з дитячими речами або точки продажу овочів куди корисніше дізнатися, де і які підводні камені чекають його маленький бізнес вже сьогодні.

Серед вас є і такі, хто хоче забути про свою невдачу, як про страшний сон. Але подумайте, яке благо принесе ваша історія  іншим господарям ФОП. Ваш провал може стати відправною точкою або червоною рискою для інших власників малого бізнесу. І допоможе їм рухатися в правильному, безпечному напрямку.

Перетворіть невдачі у своїй діяльності в дохід. Заробіть на власній історії провалу в бізнесі. Беріть участь в конкурсі Історій невдач в малому бізнесі та вигравайте головний приз – 5000 грн.

Надсилайте нам свої особисті трагедії в підприємництві, з яких інші власники обов’язково ФОП винесуть корисний урок. 

Як заробити на своїй Історії невдачі?

Всього 7 кроків відділяють вас від заповітного грошового призу! Участь в конкурсі максимально прозора і проста:

  1. Підпишіться на наш онлайн-журнал Бах! Історії невдах! У підписці обов`язково вкажіть свій емейл. 
  2. Отримайте на пошту запрошення до участі в конкурсі і код для реєстрації на сайті. Не затягуйте реєстрацію. Кількість кодів обмежена! Якщо не встигнете зареєструватися відразу, чекайте повторного коду.
  3. Після реєстрації і авторизації, надсилайте нам свою Історію невдачі. Ми опублікуємо її на сторінках онлайн-журналу Бах! Історії невдах!
  4. Голосування за кращу корисну Історію буде проводитися в групі Facebook. Як тільки буде опубліковано перші 100 історій фіаско в малому бізнесі, на вашу пошту прийде повідомлення з посиланням на сторінку цієї групи.
  5. Грошовий приз отримає автор Історії, яка набере найбільше лайків. Тому не соромтеся просити своїх друзів і рідних проголосувати за вашу розповідь про невдачу.
  6. Голосування триватиме один місяць. Протягом цього часу ви в режимі реального часу можете відстежувати популярність своєї Історії в групі і залучати друзів ставити лайки під вашою розповіддю.
  7. Отримуйте 5000 грн, якщо ваша  Історія набере максимальну кількість лайків !!!!