Пам’ятаєте ті часи, коли наша країна перетворилася в один суцільний ринок?

Торгували тоді всі: від домогосподарок та спортсменів до інженерів і кандидатів наук. Опинилась там і я. З двома вищими освітами, з десятирічним стажем роботи на керівних посадах, з сином-школярем і хворою мамою на руках. Чоловік декілька років тому віддав перевагу набагато молодшій медсестричці і ми розлучились (він у мене був лікарем).

Вакансія: інсайдер

Шукаємо людей, які працюють в державних установах, так чи інакше пов’язаних з ФОП.Ваше завдання – забезпечувати нас цікавою інформацією, яка …

Вакансія: колумніст

Колумніст, провідний колонки. Робота віддалена. Основні обов’язки: Написання текстів для щотижневої колонки в 25000 знаків, розбитих по 5000 знаків за …

Дрімучий ліс чи джунглі?

У дрімучім лісі, під зав’яззю дерев та кущів, розкинулося царство звірів. Один звір від іншого кращий та хвалькуватіший. Ведмідь – як цар свого лісу почав звірми у своєму підданстві верховодити та рішити, кому яка здобич та нажива відпаде.

Невдача з народження

Історія моєї невдачі в бізнесі була наче спрогнозована ще до мого народження. Саме в той момент, коли я дозріла до відкриття власної справи, все повернулося проти мене, і я прогоріла буквально за півроку.