Кадровий консалтинг 1С

Одним із найважливіших і витратних ресурсів будь-якої компанії є люди. Досвідчені управлінці знають, що саме від кількості та якості співробітників залежить, наскільки успішним буде підприємство. Відповідно, така ситуація ставить високі вимоги до управління кадровими ресурсами і особливо це актуально для другорядних посад.

Якщо ви заснували, наприклад, швейний цех, то ви, швидше за все, добре знаєтеся на цій справі. А значить зможете набрати основний кістяк співробітників — швачок і кравців, ґрунтуючись на своїх особистих знаннях і тому будете впевнені, що оточені кваліфікованими робітниками. Проте як бути з бухгалтерами чи програмістами 1С? Без них ніяк не обійтися, але як знайти дійсно надійного та досвідченого фахівця?

Яким має бути програміст 1С

У будь-якій, навіть невеликій компанії, має бути людина, відповідальна за облік діяльності підприємства. Переважна більшість використовує для таких цілей 1С, відповідно фахівці з цього ПЗ необхідні будь-якому підприємству. І, як ми з’ясували вище, не кожен керівник зможе найняти гідного співробітника.

Для таких цілей існують компанії, які надають послуги з консалтингу 1С. Однак не всі з них дійсно розуміють, за якими критеріями потрібно відбирати співробітників. Більшість таких контор просто дають претендентам тести на профільні знання і після цього відразу надсилають його контакти роботодавцям. Таким чином, у них з’являється велика база кадрів, проте більшість із них нічого не варті.

Очевидно, що для найму висококваліфікованого співробітника недостатньо просто перевірити його навички, знання та досвід роботи. Якісний фахівець також має вміти ефективно розподіляти свій час, бути відповідальним та психологічно стійким. І найчастіше, повністю перевірити співробітника вдається лише після тривалого періоду спільної роботи.

Як отримати кваліфікованого програміста 1С

Наша компанія надає послуги з кадрового консалтингу 1С. При наборі претендентів ми пропонуємо виключно надійних, перспективних та відданих своїй справі спеціалістів, які вміють працювати в команді. У процесі відбору з кожним претендентом проводять співбесіду штатні психологи для визначення його сильних і слабких сторін.

Психологічний портрет спеціаліста — дуже важливий чинник, який впливає на весь робочий процес. Відповідно на нього потрібно звертати особливу увагу при наборі працівників, чим більшість компаній марно нехтують. Саме вдалий кадровий менеджмент допоможе повністю розкрити потенціал компанії, що максимізує прибуток.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб знайти якісного фахівця 1С для вашого бізнесу, заповніть невелику форму нижче і наші співробітники обов’язково зв’яжуться з вами.