Кар’єрне зростання для бухгалтера

Кар’єра бухгалтера здається «обмеженою», адже справді, куди рости, якщо людина вже має необхідні навички? Зараз ми покажемо, як звичайний бухгалтер може збільшити свою зарплатню в 3-4 рази всього за кілька місяців.

Бухгалтерскі курси безкоштовні – дочитайте статтю і ви побачите кнопку “IT-Паросток”. Клікайте та заповнюйте данні.

Перспективи кар’єрного зростання

«Цифровізація» України принесла багато нововведень. Деякі посади, на кшталт працівників держінстанцій, стали марними, адже безліч послуг тепер надається в інтернеті, без необхідності особистої присутності.

Але інші сфери, на зразок юриспруденції чи економіки, отримали справжнє переродження, адже інтернет відкрив для них безліч можливостей. Бухгалтерія не стала винятком. З передових напрямків це: створення смарт-контрактів, автоматизація обліку підприємств, консультування за сучасними тенденціями у індустрії та інші.

Звичайний бухгалтер — це відповідальний, але не дуже цінний співробітник, адже таких як він багато. Сучасний бухгалтер — це вкрай затребуваний фахівець, який працює з IT-компаніями та отримує високу зарплатню.

Зарплата

Так, з новими можливостями виріс і оклад. За даними Work.ua, звичайний бухгалтер отримує десь 15 тисяч гривень. Даних про зарплату просунутих бухгалтерів немає, тому що напрямок новий і статистики замало. Однак, не рідкісні випадки, коли вони отримують у 3-4 рази більше за звичайних.

Така різниця у зарплаті обумовлена ​​нечисленністю та високою цінністю подібних фахівців. Але навчитися новим навичкам не складно і з цим вам допоможуть навчальні платформи.

Як отримати нові навички

IT-Паросток — це платформа для навчання. Вона підходить як новачкам, так і фахівцям у сфері, які хочуть покращити свої знання. IT-Паросток надає теоретичні матеріали та можливість пройти інтернатуру, щоб здобути практичні навички.

Якщо ви хочете покращити свої навички та стати високооплачуваним фахівцем, то перейдіть на сайт IT-Паросток за кнопкою внизу і оберіть потрібну інтернатуру.

Якщо ж ви бухгалтер і шукаєте роботу, заповніть форму внизу, і наші фахівці відправлять його потенційним роботодавцям.