Майбутнє ПРРО після перемоги

Обов’язкове РРО прийшло в життя українського бізнесу дуже стрімко та зі скандалом. Нова реформа отримала безліч різних суджень як негативних, так і позитивних. Однак скільки б не звучало критики, дане нововведення це один з неминучих кроків до вступу України в нову епоху.

Обов’язок реєструвати розрахункові операції було накладено на всі види бізнесу, і його не будуть скасовувати з кількох причин:

  • новий закон дозволяє збирати більше податків, а від додаткових грошей ніхто не хоче відмовлятися;
  • бізнес вже прийняв нові правила і почав до них адаптуватися, а отже, обертати процес назад немає ніякого сенсу. Навіть з’явилися сучасніші та зручніші рішення — ПРРО.

Про перспективи програмних продуктів для реєстрації розрахункових операцій, а також про конкретних його представників ми поговоримо в цій статті.

Перспективи ПРРО

Вони точно є. Скасування обов’язкового РРО неможливе, а отже бізнес повинен буде уживатися з новими правилами. Найзручнішим способом їх дотримання є ПРРО. Переваги програмного рішення перед традиційним РРО:

  • менші витрати на купівлю та обслуговування обладнання;
  • зручне управління даними та аналітика;
  • автоматичне надсилання звітів до ФСУ.

Враховуючи зручність та, найголовніше, економію на використанні ПРРО, можна з упевненістю сказати, що такі програмні рішення закріпляться у бізнесі надовго. Тепер розглянемо, які приклади вже існують на ринку.

Приклади якісних ПРРО:

  • Найбільш популярним представником такого роду програмного забезпечення є checkbox. Продукт поширюється за передплатною моделлю і коштує всього 149 гривень/місяць; налаштування, як і перший місяць користування — безкоштовно. Серед клієнтів checkbox: Glovo, Intertop, Eva, Samsung, Pandora та багато інших.
  • Також має велику популярність РРО Cashalot. Це програмне забезпечення має відмінну модель монетизації від checkbox. Cashalot купується один раз на рік, залежно від кількості необхідних касових апаратів. Клієнтами Cashalot є СушіWok, SportLife, Leprekon.
  • Е-ЧЕК. З’явився нещодавно, але вже активно завойовує ринок. Серед переваг низька вартість — лише 125 гривень/місяць на безлімітну кількість кас. З Е-ЧЕК співпрацюють: otpbank, ПУМБ, Альфа-Банк, ОщадБанк.

Висновок

Це найбільш якісні представники ПРРО, проте їх багато. І якщо у вас є власне програмне рішення, заповніть форму, і ми внесемо ваш продукт до нашого списку.

Якщо ж ви хочете впровадити ПРРО на своєму підприємстві, але не можете визначитися, заповніть форму і отримайте консультацію від експертів, які порекомендують вам ідеальний варіант.