Підвищення кваліфікації для програміста 1С

Програміст 1С — це дуже відповідальна професія. Крім великого обсягу профільних знань, вона також потребує уважності, відповідальності та розвиненого логічного мислення. І це не дивно, адже безладне використання ПЗ для автоматизації може зупинити роботу всього підприємства, що спричинить величезні збитки.

Але й зарплата у таких фахівців відповідна — в два рази більша за середню по Україні. Проте останнім часом таких фахівців дуже багато і конкуренція все зростає. Також треба пам’ятати, що незабаром компанії почнуть масово відмовлятися від 1С, щоб уникнути санкцій з боку СБУ за використання ПЗ із країни-агресора.

То як же залишатися актуальним фахівцем у такі мінливі часи? Зараз ми розповімо найефективніший спосіб.

Як залишатися затребуваним

Найпривабливіший і найцікавіший шлях — це зайнятися консалтингом по системах обліку та автоматизації діяльності підприємства. Тепер ви не простий програміст, який виконує практичні завдання для підприємств, а експерт у своїй галузі, який дає консультації щодо використання ПЗ.

Таких фахівців значно менше ніж програмістів 1С, а зарплати у них набагато вищі (у 2-3 рази). І головне — така робота не застаріє і держава проти неї санкції не введе. Ви не змінюєте предметну область, а просто стаєте фахівцем більш високого класу.

Що для цього потрібно? Насамперед розширювати навички та знання за межі 1С. Ви, звичайно, можете давати консультації, маючи тільки знання з 1С, проте такі фахівці цінуються не так високо, як експерти ширшого профілю.

Як отримати нові навички

Щоб залишатися затребуваним за будь-яких обставин, потрібно розширювати сферу своєї компетенції. З цим вам допоможуть відповідні курси на IT-Паросток. Проходячи стажування, ви отримаєте теоретичні та практичні навички роботи з усіма актуальними системами для обліку та автоматизації підприємств.

Переходьте на сайт IT-Паросток, вибирайте потрібний курс інтернатури та убезпечте своє майбутнє вже зараз.

Якщо ж ви вже маєте знання 1С, то вами вже можуть зацікавитись консалтингові компанії. Заповніть форму нижче, надішліть своє резюме та з ним обов’язково ознайомиться потенційний роботодавець.