Податкові нововведення

За своєю природою, податкова служба вкрай винахідлива у пошуках способів притягти бізнес до якої-небудь відповідальності. Це вічне протистояння. Однак нещодавно було оголошено перемир’я після того, як держава запровадила податкові послаблення для бізнесу на час активних бойових дій.

Ситуація сьогодні

Заходи підтримки бізнесу полягали в наступному: відстрочка подання звітності, спрощені правила сплати податків, введення мораторію на всі види перевірок і звільнення від відповідальності для тих, хто не сплатив податки вчасно.

Умови чудові, якби не висока ймовірність падіння якоїсь бомби чи ракети на ваше підприємство, було б взагалі ідеально. Однак послаблення введено лише на час воєнного стану, і після закінчення активних бойових дій їх скасують. І тоді буде «весело».

Що буде далі

На приведення усіх справ підприємства у порядок, тобто: відновлення всієї звітності, подання необхідних документів та сплати податків буде відведено лише 90 днів. І при цьому співробітники податкової активно займатимуться перевірками, і немає гарантії, що вони не торкнуться саме вас прямо в процесі складання документів.

Досвідчені підприємці і так знають про всі «сюрпризи», які може робити податкова, а в унікальних умовах, що надала війна, повноважень, у них буде навіть більше, ніж зазвичай. Тому кожному бізнесу буде корисно отримати якісну юридичну допомогу.

Опишіть тип вашого підприємства та проблеми, які у вас є чи вам здається можуть виникнути. Наші фахівці зв’яжуться з вами та нададуть кваліфіковану безкоштовну допомогу.