Вирішення проблем 1С

1С Підприємство — це досить складний та багатофункціональний програмний продукт. Із переваги у вигляді великої гнучкості випливають мінуси і найголовніший з них — часті помилки та нестабільна робота програмного забезпечення.

Такий недолік не є суттєвим і досвідчений програміст 1С може налаштувати систему так, щоб вона працювала чітко і без збоїв. Однак застрахуватися від проблем повністю неможливо. Критичні помилки можуть не тільки уповільнити роботу деяких співробітників, а й зовсім зупинити роботу підприємства, що спричинить значні грошові втрати.

Поширені проблеми 1С

Досвідчені фахівці виділяють найбільш поширені несправності, що дає змогу оперативно приймати правильні рішення, щодо їх ліквідації. Саме тому важливо користуватися послугами досвідчених експертів з 1С.

До проблем, що зустрічаються частіше усього, відносять:

 • Зависання або «вилітання» під час роботи.
 • Помилки під час оновлення або встановлення драйверів.
 • Неправильне відображення окремих документів.
 • Загальне «гальмування» файлової системи тощо.
 • Помилка під час запуску служби 1С.
 • Чому не запускається 1С Підприємство 8.3?
 • Довго відкривається конфігурація.
 • Невідомий ідентифікатор форми.
 • Чому 1С не відкривається під час роботи?
 • Не виявлено сервера 1С.
 • Не відкривається програма 1С на комп’ютері.

Самостійно визначити причину тієї чи іншої несправності досить складно, якщо немає досвіду роботи з подібним програмним забезпеченням. І в результаті люди часто витрачають багато сил і часу на марні пошуки. Тому дуже важливо користуватися послугами професіоналів.

Зараз розповімо, як ми ефективно вирішуємо проблеми із 1С, що оберігає підприємства наших клієнтів від збитків. За багаторічний досвід роботи наші експерти розробили надійний алгоритм, який здатний вирішити будь-яку проблему з 1С.

Andrew Shimmer photo

Рішення методиками

Існує великий список поширених помилок, для яких вже відпрацьовані методики їх вирішення. Ми вивчаємо проблему і максимально швидко знаходимо відповідь, виходячи з досвіду, набутого за багато років обслуговування 1С.

Ann Maisner photo

Підбір «ключа»під завдання

Якщо помилка серйозна і виходить за рамки відпрацьованих методик, це також не є проблемою для наших фахівців. Ми формуємо комплексний підхід, вивчаємо проблему з усіх боків та підбираємо ключ до вирішення завдання.

Andrew Shimmer photo

Визначення стадії краху

При діагностиці причин виникнення помилки ми досліджуємо навіть найдрібніші деталі історії використання, щоб враховувати всі фактори при пошуку вирішення проблеми. Ключом до запобігання проблемам є не тільки визначення моменту, коли все руйнується, але й з’ясування факторів, що призвели до цього.

Tomas Abbar photo

Стратегія

Після діагностики та виявлення причин проблеми, ми розробляємо стратегію щодо її вирішення. До неї входять: найкоротший шлях до відновлення функціонування системи, щоб підприємство могло продовжувати роботу, та запобігання виникненню подібних проблем у майбутньому.

Andrew Shimmer photo

Тактика

При вирішенні проблем з ПЗ часто буває таке, що, прибираючи одну помилку, виникають інші. Наші експерти керуються принципом найменших втрат. При вирішенні завдань та впровадженні нововведень ми діємо максимально акуратно, без шкоди для інших блоків системи.

Andrew Shimmer photo

Методики тестування

Після впровадження необхідних рішень ПЗ ретельно перевіряється. Фахівці з тестування імітують усі можливі сценарії використання програми та відловлюють навіть найнезначніші «баги».

Andrew Shimmer photo

Є ідеї?

1С програма дуже індивідуальна і підлаштовується під кожне підприємство окремо. Відповідно, ми завжди прислухаємося до думки замовників під час проведення робіт та впроваджуємо їх ідеї тільки після спільного обговорення. У вас є ідеї? Чудово, ми зможемо їх втілити!

Andrew Shimmer photo

Немає ідей?

Не біда! Якщо ж замовник не має власного бачення на розвиток бізнесу, то наші фахівці відповідально підійдуть до вирішення будь-якої проблеми та самостійно заповнять усі прогалини у креативності та ідейному змісті проекту.

Якщо хочете отримати якісне обслуговування 1С, заповніть форму, опишіть ваші проблеми и наші спеціалісти з вами зв’яжуться.