Як вкластися у 100 доларів на місяць за обслуговування 1С?

Кожен бізнес для максимізації прибутку повинен правильно розподіляти свої ресурси. Ідеальне співвідношення ціни та якості, а також мінімізація витрат — це ключовий аспект прибутковості будь-якої справи. І якщо у питанні головного продукту, що виробляє компанія, директор чи власник має достатню компетенцію для грамотного менеджменту ресурсів, то коли справа стосується суміжних аспектів, у керівника не завжди вистачає належної кваліфікації.

Що якийсь директор меблевого цеху знає про обслуговування 1С та ефективне ведення обліку? За всієї поваги, швидше за все нічого. Наступна історія досить показова і, можливо, вона допоможе вам заощадити, так само як і її головним героям.

Поломка

У місті на околиці стояв невеликий меблевий цех — виробництво було невелике, але замовлень вистачало і бізнес приносив якийсь прибуток. Однак через маленькі масштаби справи всі співробітники, декілька столярів та бухгалтер, були змушені працювати в одному приміщенні.

І обладнання, за яким працював бухгалтер, який вів облік, також стояло прямо у виробничому цеху. Тирса, пил та інші неприємні наслідки від обробки дерева потрапляли в комп’ютер, від чого той регулярно виходив із ладу, але все одно якимось дивом продовжував роботу.

В один день йому це набридло, і він остаточно перестав працювати, змусивши все виробництво буквально стати замертво. Незважаючи на його незначну роль у всьому підприємстві, він був головною артерією, через яку здійснювалася закупівля матеріалів та реалізація продукції.

Рішення

Благо дані вдалося відновити, але бухгалтер застеріг директора, що якщо нічого не змінити, то таке відбуватиметься регулярно і порадив звернутися до однієї цікавої організації.

Там фахівці вислухали людину та запропонували перенести сервер 1С на хмарне зберігання та налаштували все так, щоб бухгалтер мав вільний доступ до даних у будь-якому місці та у будь-який час. Таким чином, чутлива техніка більше не страждала від негативних деталей перебування в цеху, а компанія навіть змогла трохи заощадити.

Справа в тому, що така послуга виходила приблизно в 100 доларів на місяць за тодішнім курсом, якщо оплатити зберігання відразу на рік. Це значно менше вартості обладнання та послуг фахівців, які займалися налаштуванням 1С. Після цього жодних проблем не було, і згодом компанія навіть змогла розширити виробництво.

Висновок

Висновок з цієї історії такий: не варто нехтувати побічними питаннями роботи підприємства і необхідно продумувати всі аспекти своєї справи, тим більше, коли це може вам допомогти сильно заощадити.

Таке відбувається не лише на «шкідливому виробництві». Останнім часом, у нашій країні з неба часто падають різноманітні непізнані об’єкти, яких краще остерігатися. Але коли остерігатися не виходить, то можна хоча б мінімізувати ризики. І якщо майно – верстати чи виробничі лінії не можна потягнути в укриття по тривозі, то дані убезпечити можна.

Якщо хочете убезпечити свій бізнес від раптової втрати даних, заповніть форму внизу і наші спеціалісти перенесуть весь облік вашого підприємства на хмарне зберігання за невелику плату.