Як знайти програміста 1С

З моменту свого заснування, 1С проводить успішну експансію країнами колишнього СРСР. Мало хто зможе змагатися з програмою 1С за популярністю та твердістю позицій на ринку. І це виправдано, платформа 1С Підприємство дуже багатофункціональна і в той же час проста в освоєнні.

1С здатний виконувати широкий спектр завдань: від бухобліку до прорахунку складської логістики і кожна з цих функцій є вкрай важливою для ефективної роботи будь-якого підприємства.

Однак якщо користуватися ПЗ невміло, то це може призвести до втрат даних, збитків і навіть штрафів від держави. Відповідно, 1С програміст має бути вкрай кваліфікованим та відповідальним.

Програміст 1С

Кваліфікований кадр на такій важливій посаді — це основа розвитку компанії. Адже неможливо робити будь-які кроки для розвитку, без актуальних даних про всі бізнес-процеси і характеристики компанії.

Відповідно фахівець відповідальний за облік та автоматизацію процесів підприємства має бути досвідченим, відповідальним та стресостійким. Саме виняткові особисті якості відрізняють спеціалістів високого класу. Але як перевірити ці якості під час найму?

Як найняти кваліфікованого програміста 1С

Щоб отримати по-справжньому відданого своїй справі фахівця недостатньо обмежитися винахідливим тестовим завданням. Але це не дуже складно. Досить креативно підійти до методу підбору і спочатку розглянемо найважчий, але досить цікавий.

Форуми

В інтернеті безліч профільних сайтів, де люди з однієї предметної області спілкуються та діляться досвідом. Спробуйте викласти якесь цікаве завдання і подивіться, який користувач знайде найбільш ефективне рішення і запропонуйте йому виконати тестове завдання або відразу запросіть на співбесіду.

Креативна співбесіда

Якщо ви шанувальник «звичних» методів підбору робітників, то для вас також є вихід. Після розміщення оголошення на популярних майданчиках у вас, швидше за все, буде кілька осіб, які успішно виконали тестове завдання, а отже і претендентів на посаду.

Запросіть їх на співбесіду та в процесі спілкування опишіть якусь екстремальну робочу ситуацію та стежте як претендент шукатиме вихід із неї.

Більш сучасний підхід

У наш час існують послуги буквально для будь-яких потреб, і найм працівників не є винятком. Давно є агенції, які підбирають уже готових та «протестованих» співробітників відповідно до побажань замовника.

Ми можемо підібрати для вас розробника 1С, базуючись на ваших уподобаннях з досвіду, форми співробітництва, розміру зарплатні та інших характеристик. У нас велика база фахівців, а значить, ви точно зможете отримати гідного співробітника. Заповніть форму, після чого наші спеціалісти зв’яжуться з вами та підберуть ідеального співробітника.