Як знайти роботу програмісту 1С

Мало яким програмним продуктам вдавалося повторити успіх 1С. Його експансія на ринку Східної Європи була такою стрімкою, що більшість підприємців та бухгалтерів навіть не знають інших платформ для автоматизації діяльності підприємства. Такі слова як «1С Бухгалтерія» чи «1С Підприємство» постійно на слуху у людей з індустрії.

Незважаючи на санкції, позиції 1С все ще сильні, і він посідає більше половини ринку в Україні. Отже спеціалісти з 1С програмування залишаються дуже затребуваними.

Зараз ми розглянемо, яку отримують зарплатню програмісти 1С, а також дамо ефективні поради щодо складання резюме та дамо 100-відсотковий спосіб пошуку роботи (ми самі знайдемо вам роботодавця).

Ситуація сьогодні

Посада розробника 1С дуже актуальна, про що свідчать постійний попит та висока середня зарплата. За даними Work.ua, вона становить близько 30 000 грн., проте є вакансії, де платять і більше 60 000 грн.

Також на сайті стабільно з’являються нові оголошення з вакансією програміст 1С. І ви станете одним з головних претендентів, якщо дотримуватиметеся простих інструкцій.

Як скласти резюме

Про основні пункти розповідати нема чого — зазвичай існують спеціальні форми для заповнення. Пам’ятайте, резюме — це візитна картка претендента. Рекрутери витрачають на перше знайомство із кандидатом не більше двох-трьох хвилин. І якщо ви хочете справити гарне враження, у вас немає права на помилку.

Ось корисні поради, які допоможуть виділити ваше резюме серед інших:

  • Резюме має бути грамотним. Якість мови та письма безпосередньо впливають на первісне враження. Якщо воно негативне — другого може не бути.
  • Резюме має бути змістовним, але коротким. Усі необхідні поля мають бути заповнені, проте перераховувати кожну дрібну деталь своєї біографії та десятки дрібних проектів безглуздо. Виберіть найважливіші факти та коротко опишіть.
  • Резюме має бути точним. Кульгаюча хронологія трудової біографії — це підозріло. Тому ретельно перевірте усі дати. Також чітко вказуйте, на яку позицію ви претендуєте та яка зарплата вас приваблює. Це заощадить час і вам, і HR-менеджеру.
  • Резюме має бути із родзинкою. Стресостійкі, комунікабельні та готові розвиватися кандидати вже нікого не здивують. А ви ж хочете запам’ятатися та отримати роботу? Тоді зробіть своє резюме особливим. Тільки не забувайте про почуття міри.

Можете не шукати роботу — ми зробимо це за вас

Відправляти десятки запитів на день — це досить дієво, але трохи старомодно. Вже давно існують спеціальні організації, які ніби зводять роботодавців та шукачів. Перші одержують робітників без зайвої витрати часу, а другі працевлаштовуються оминаючи етап тривалих пошуків.

Ми надаємо подібні послуги і нам потрібні нові кадри для бази 1С програмістів. Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами для обговорення деталей працевлаштування: яка зарплатня вас цікавить, формат роботи та інше.